Савіцький Денис

 

 

 

Провідний інженер лабораторії з 2018 року. Хімік-аналітик, спеціаліст із аналізу твердого та рідкого палива, водних та газових середовищ. Закінчив хімічний факультет Чернівецького Національного університету.

 

 

Гончаренко Тетяна

 

 

 

Хімік-аналітик, хроматографіст. Спеціаліст з аналізу газоповітряних сумішей, одоризації природного газу та аналізу якості природного газу.

 

 

Колесник Юлія

 

 

 

Хімік-органік, спеціаліст з відбору проб води. Закінчила хімічний факультет Одеського національного політехнічного університету. У 2013-2017 рр. працювала лаборантом хімічного аналізу лабораторії цехів перевантаження хімічної продукції на Одеському припортовому заводі. Працює інженером лабораторії з квітня 2018 року.

 

Хребтова Марія

 

 

 

Хімік-хроматографіст, спеціаліст із аналізу газоповітряних сумішей, одоризації природного газу та аналізу якості природного газу. Закінчила хімічний факультет Донецького національного технічного університету. З 2015 року працювала хіміком у лабораторії виробництва ізовалеріанової кислоти.

 

Новик Анатолій

 

 

 

Хімік-хроматографіст, спеціаліст з аналізу газоповітряних сумішей, одоризації та аналізу якості природного газу. Закінчив хімічний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Працює інженером у лабораторії з 15 травня 2007 року.