Вчені стверджують, що повітря в приміщенні містить у своєму складі в п’ять разів більше небезпечних домішок, ніж надворі. Чистота повітря в приміщенні залежить від різних чинників: як зовнішніх (викиди промислових підприємств, вихлопних газів автотранспорту), так і внутрішніх (джерела забруднення в самому приміщенні).

Предмети побуту виділяють леткі органічні речовини, які при кімнатній температурі перетворюються на шкідливі гази. А оскільки, в середньому людина проводить 90% свого часу в приміщенні, надзвичайно важливо, щоб нічого не загрожувало її життю та здоров’ю.

Для того, щоб повітря у Вашій оселі було чистим, робіть вологе прибирання. Не забувайте провітрювати помешкання, це допоможе позбутися шкідливих газів. Позбавтесь килимів, бо в них накопичується пил, який може бути причиною астми та інших алергічних реакцій. Використовуйте миючі засоби на натуральній основі, оскільки синтетичні миючі засоби можуть призвести до проблем з дихальними шляхами у дітей, стати причиною астми у дорослих та є небезпечними для вагітних. Саджайте більше рослин, вони помітно зменшують сухість повітря та поліпшують самопочуття людини.